Záleží nám na vašem přání

Vybrat pohodlnou postel do ložnice, hezký pracovní stůl do dětského pokoje, nebo sanitu do koupelny. To vše jsou záležitosti, které můžete vyřídit za jedno dopoledne v obchodním centru. Stačí se jen rozhlédnout případně vyzkoušet, vybrat ten pravý kus a doma sestavit. Mnohem složitější je to však s plánováním kuchyňské linky.

rustikální kuchyně

Většinou jen víte, co vás na staré kuchyni obtěžovalo, která zásuvka nebo skříňka byla příliš daleko a jak velkou byste potřebovali pracovní plochu. Nevíte si však rady se správným rozmístěním spotřebičů a ani se neorientujete ve výhodách moderních materiálů. Pokud si zvolíte provedení kuchyně na zakázku, podobné starosti budou minulostí. Na tyto a celou řadu dalších otázek vám dají odpověď odborní pracovníci. Ti vám také pomohou s vizualizací nového návrhu, abyste měli konkrétní představu o tom, jak vaše nová kuchyňská sestava bude působit jako celek a jak bude ladit se zbývajícím interiérem.

Kuchyně vyrobená na míru vašim představám má celou řadu výhod. Například tu, že můžete perfektně využít podlahovou plochu a každý centimetr v místnosti bude sloužit ke svému účelu. Skříňky budete moci umístit i v rozích místnosti a můžete zvolit provedení až ke stropu místnosti. Tím získáte velký prostor v horní části kuchyně pro ukládání věcí, které nepotřebujete každý den. Zároveň si můžete zvolit barevné provedení i moderní materiály, které mají jednoduchou údržbu. I umístění skříněk či velikost jednotlivých polic bude provedeno tak, abyste měli vše potřebné vždy při ruce a aby každodenní práce v kuchyni byla co nejméně namáhavá.

biftek

            Kuchyně vyrobená přesně podle vašich představ potěší nejen vaše oči a ruce, ale i vaši peněženku. Nechte si zpracovat kalkulaci a uvidíte, že investice do nové kuchyně není nikterak dramatickou částkou. Proč jste se pro změnu nerozhodli už dávno?

Záleží nám na vašem přání
Ohodnoťte příspěvek